ONLİNE ÖDEME SİSTEMİ DEVREDE

0 734
Online ödeme sistemi devrede. Belediye olarak uzun bir süredir çalışma yürüttüğümüz Paypoint online ödeme sistemi test aşamalarını tamamlayarak devreye girmiştir. Hizmete giren sistem ile Mehmetçik Koop Bankası karşısında bulunan Paypoint cihazından vatandaşlarımız nakit ve kredi kartı ile 7 gün 24 saat ödeme yapabilme imkanına kavuşmuştur.
Paypoint online ödeme sistemi sayesinde günün herhangi bir saatinde, hafta sonları ve tatil günlerinde dahil vatandaşlarımız su kartlarına kontör yükleme, emlak ve su faturası ödemeleri ile ilgili tüm işlemlerini nakit veya kredi kartı ile yapabilecekler. Bu ödemeleri yaparken vatandaşlarımız fazladan herhangi bir ücret ödemeyecektir.
Ayrıca Paypoint cihazlarından vatandaşlarımız Mehmetcik Belediyesi’ne ait işlemlerinin yanı sıra Telsim ve Turkcell telefon faturalarını, Kıbrıs Türk Elektirik Kurumu faturalarını ve internet faturalarını ödeyebilecekler.
Sistemin belediyemizin web sitesine entegre edilmesi ile birlikte vatandaşlarımız www.mehmetcikbelediyesi.com web adresine girerek su faturasını ve emlak vergisi fatura borçlarını sorgulayarak kredi kartı ile ödeme yapabileceklerdir.
Sistemin kullanımı ile ilgili bilgi almak isteyen vatandaşlarımız, belediyemizin Halkla İlişkiler Birimine ulaşarak bilgi alabilirler.
Our online payment system is now available. The online paypoint kiosk can be found opposite the Mehmetçik Koop Bank and provides service 24/7, payments can be made with cash or credit card.
Service provided include water meter top ups, payments to the Electricity Board, Telsim and Turkcell.

For further information please contact our Public Relations Office.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.